Головна сторінка Статистична інформація Мапа сайту Експрес-випуски Обізнаність суспільства Вибіркові обстеження населення Цілі сталого розвитку

Новини
Про Головне управління >> 
Діяльність Головного управління >> 
Доступ до публічної інформації >> 
Нормативно-правова база >> 
Публікації >> 
Статистичний атлас України
Соціально-економічне становище м.Києва >> 
Прес-випуски >> 
Метаописи держстатспостережень
Методологія та класифікатори
Звітна документація >> 
Електронна звітність >> 
Єдиний державний реєстр пiдприємств та органiзацiй України >> 
Замовлення статистичної інформації
Сервіс для визначення кодів видів економічної діяльності за КВЕД-2010
Корисна інформація >> 
Здійснення реформ в Україні
Всеукраїнський перепис населення
Конкурс на заміщення вакантних посад >> 
Поштова скринька
Пошук по сайту
Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець"
Головне управління ДФС у м.Києві
Платформа Центрів Дія
© Головне управління статистики у м. Києві, 2007-2024
Головна > Діяльність Головного управління > Умови надання статистичної інформації

Умови надання статистичної інформації

    

         Статистична інформація, розміщена на офіційному вебсайті Головного управління (www.kyiv.ukrstat.gov.ua), є доступною та відкритою для всіх користувачів без будь-яких обмежень. Для отримання цієї інформації не потрібний спеціальний дозвіл, але у разі її використання з метою подальшого поширення користувачами обов'язково повинно робитись посилання на джерело отримання даних – "За даними Головного управління статистики у м.Києві".

          Головне управління статистики здійснює підготовку та випуск значної кількості статистичних збірників, бюлетенів та доповідей.

     Ознайомитись із статистичними виданнями можна в Каталозі статистичних публікацій у розділі ``Публікації`` та рубриці "Користувачам" вебсайту.

     Придбати та замовити статистичні видання, які плануються до друку, можна у Головному управлінні за адресою: 04053, м.Київ, вул. Олександра Кониського, 71, кімн. 312, тел.: 486-69-71.
Режим роботи: з 8.30 до 17.00, перерва на обід з 13.00 до 13.30, вихідні – субота, неділя.

     Неопубліковану статистичну інформацію можна замовити на платній основі в управлінні поширення інформації та комунікацій Головного управління статистики (кімн. 312, тел.: 486-69-71).

     Надання статистичної інформації на платній основі органами державної статистики здійснюється на підставі статті 24 Закону України ``Про державну статистику`` та постанови Кабінету Міністрів України ``Про затвердження Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі`` від 8 листопада 2000 року № 1659 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін у додаток до Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі» від 3 серпня 2011 року №820).

     Для оформлення замовлення щодо надання необхідної статистичної інформації потрібно надіслати лист-замовлення, складений у довільній формі. У листі треба чітко зазначити запитувану інформацію, визначити її деталізацію (за видами діяльності, районами, організаційно-правовими формами господарювання тощо), період (або на яку дату), за який потрібно надати дані, а також обов’язково вказати:

     – для юридичних осіб-замовників інформації – назву, адресу, телефон та контактну особу підприємства, організації, установи;

     – для фізичних осіб – прізвище, адресу, контактний телефон особи-замовника.

     Лист-замовлення щодо надання статистичної, аналітичної, довідкової інформації, послуг тощо можна надіслати електронною поштою: kyivstat@kyiv.ukrstat.gov.ua; поштою: 04053, м.Київ-53, вул. Олександра Кониського, 71; факсом: 486-71-38 або звернутись до Головного управління статистики (кімн. 416).

     Замовлення виконується після оплати користувачем вартості наданих послуг. Для отримання податкової накладної при собі необхідно мати копію свідоцтва платника податку на додану вартість та копію платіжного доручення.

     Для проведення розрахунків Головним управлінням готується відповідний пакет документів (договір, акт виконаних робіт, рахунок-фактура). Оплата вартості послуг з підготовки та надання інформації здійснюється за безготівковим розрахунком. Вартість конкретної запитуваної інформації залежить від витрат часу для її підготовки. Розрахунок вартості проводиться на підставі наказу Головного управління від 01.10.2013р. № 93.

     Органи державної статистики здійснюють ведення Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ): на державному рівні Держстат України,  на територіальному рівні – територіальні органи державної статистики.