Новини
Про Головне управління >> 
Діяльність Головного управління >> 
Доступ до публічної інформації >> 
Нормативно-правова база >> 
Публікації >> 
Статистичний атлас України
Соціально-економічне становище м.Києва >> 
Прес-випуски >> 
Метаописи держстатспостережень
Методологія та класифікатори
Звітна документація >> 
Електронна звітність >> 
Єдиний державний реєстр пiдприємств та органiзацiй України >> 
Замовлення статистичної інформації
Сервіс для визначення кодів видів економічної діяльності за КВЕД-2010
Корисна інформація >> 
Здійснення реформ в Україні
Всеукраїнський перепис населення
Конкурс на заміщення вакантних посад >> 
Поштова скринька
Пошук по сайту
Міжнародна діяльність >> 
Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець"
Головне управління ДФС у м.Києві
Платформа Центрів Дія
© Головне управління статистики у м. Києві, 2007-2023
Головна > ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ > Прямі інвестиції (акціонерний капітал та боргові інструменти) з м.Києва (щоквартальна інформація) > Прямі інвестиції з м.Києва в економіку країн світу АРХІВ 2011 року

 Обсяг прямих інвестицій з м.Києва

    

      Обсяг прямих інвестицій (акціонерний капітал) з регіону в економіку країн світу станом на 01.04.2011р. склав 623097,1 тис.дол. США  (наростаючим підсумком з початку інвестування)1.

     Обсяг прямих інвестицій (акціонерний капітал) з регіону в економіку країн світу станом на 01.07.2011р. склав 624526,2 тис.дол. США  (наростаючим підсумком з початку інвестування) 1.

     Обсяг прямих інвестицій (акціонерний капітал) з регіону в економіку країн світу станом на 01.10.2011р. склав 615005,5 тис.дол. США  (наростаючим підсумком з початку інвестування) 1.

    Обсяг прямих інвестицій (акціонерний капітал) з регіону в економіку країн світу станом на 01.01.2012р. склав 655555,0 тис.дол. США  (наростаючим підсумком з початку інвестування)2.

 

______________

1Дані наведено з урахуванням обсягів прямих інвестицій, отриманих на підставі інформації НБУ (щодо різниці між ринковою та номінальною вартістю акцій, майна тощо, не облікованої у статистичній звітності окремих підприємств).

2 Дані сформовані на підставі інформації юридичних осіб та наведені з урахуванням інформації НБУ (щодо різниці між ринковою та номінальною вартістю акцій, майна тощо, не облікованої у статистичній звітності окремих підприємств) і в цій та подальших публікаціях є попередніми.